قوانین عمومی:

تمامی کالاها و خدمات این وبسایت و فروشگاه اینترنتی پانته آ ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی پانته آ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خرید از ما به منزله پذیرش تمامی قوانین این صفحه می باشد .

قوانین ارائه محصولات و خدمات:

۱-تمامی محصولات عرضه شده در وبسایت پانته آ دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است.

۲-تمامی محصولات ارائه شده در وبسایت پانته آ اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد.

۳-تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشد که بصورت آنلاین توسط وبسایت به روز رسانی می شود.

۴-سیاست قیمت گذاری در فروشگاه پانته آ مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

قوانین خرید و ارسال سفارش ها:

۱- پس از ثبت سفارش کارشناسان فروش جهت تایید نهایی و هماهنگی های لازم با مشتری تماس میگیرند و تمام مراحل خرید و ارسال به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد.

۲- هزینه ارسال سفارش ها خرید کالا بیشتر از هفتاد و پنج هزار تومان رایگان می باشد.

۳- زمان رسیدن سفارش ها پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی ار ۲۴ تا ۷۲ ساعت متغیر است

۴- هزینه سفارش ها قبل از ارسال بایستی تسویه گردد.

۵- محصولات ارسالی تنها در صورتی شامل مرجوعی می گردد که پلمپ محصولات باز یا دچار خدشه نشده باشد.

۶- اقلامی به عنوان هدیه تلقی میگردد که از طرف فروشگاه پانته آ ارسال می گردد و در فاکتور فروش قید نمی شود.

حفظ حریم خصوصی

شرکت پانته آ با تلاش تیم مجرب و متعهد خود ، همواره سعی نموده تا با صداقت بهترین مشاور مشتریان خود باشیم.
فروشگاه اینترنتی پانته آ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
فروشگاه اینترنتی پانته آ اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه ان به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. شرکت پانته آ در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات و پست‌های ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، شرکت پانته آ این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد. اطلاعات مندرج در پروفایل‌های شخصی پانته آ  که از سوی مشتری در این سایت به ثبت ‌میرسد نزد وب‌سایت امانت حساب می‌شود و وب سایت تمامی‌قوانین مربوط به راز داری را برای آن مترتب می‌داند. وب‌سایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد. تنها به درخواست دستگاه‌های قانونی وب سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه‌های ذی‌صلاح ارائه کند.

تمام این اقدامات صرفاً براي خريدي ساده ، مطمئن به همراه مشاوره و اطلاع رساني دقيق ميباشد .