شرکت پانته آ همواره سعی نموده با تهیه و تولید مواد مرغوب با قیمت کاملاً رقابتی، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شهروندان محترم و سالن های آرایشی قرار دهد.

برای مشاهده فایل کم حجم همه ی محصولات مرتبط با اپیلاسیون پانته آ بر روی این لینک کلیک نمایید

در ادامه مطلب سعی کردیم با شرح مزایا و معایب انواع وکس راهنمای کاملی برای انتخاب وکس مناسب شما باشیم

با ما همراه بمانید

چرا وکس

داشتن موهای زائد برای همه ناخوشایند هست و انتخاب یک راه سریع و بدون درد برای پاکسازی آن ، مشکل همه ی افراد است.

یکی از تکنیک های موثر برای از بین بردن موهای زائد، اپیلاسیون با وکس می باشد.

وکس به دلیل اینکه ساقه ی مو را از زیر سطح پوست بیرون می کشد ، جز یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد به شمار می رود . خود وکس به شیوه های مختلفی قابل انجام است ، که یکی از آن ها وکس گرم می باشد

انواع وکس

همانگونه که پیشتر نیز گفتیم ، وکس جز یکی از روش های بسیار رایج از بین بردن موهای زائد در کشور ما است و خود وکس انواع مختلفی دارد ، که در ادامه به آن می پردازیم .

وکس گرم

وکس گرم که معمولا به صورت جامد در ظرف نیم کیلویی یا سکه ای و یا وکس عدسی به فروش می‌رسد ، جز روش های رایج اپیلاسیون و رفع موهای زائد می باشد . برای استفاده از وکس گرم بایستی آن را با ماکروویو یا با حرارت غیر مستقیم نرم کنید. یکی از بهترین روش های موجود برای رفع موهای زائد وکس گرم است . وکس گرم به راحتی روی پوست پخش شده و موها در طی حرارت گرم و نرم می شود . درد ناشی از وکس خیلی کم است .

وکس سرد

یکی از انواع وکس ، وکس سرد است . وکس سرد به گرم کردن نیازی ندارد . و این وکس بلافاصله بعد از خارج شدن از ظرف به طور مستقیم روی پوست قابل استفاده است .استفاده از وکس سرد بسیار آسان است ، ولی به دلیل اینکه وکس نرم سفت است ، به مدت زمان بیشتری برای مالیدن وکس روی پوست نیاز است . برای اینکه موها به طور کامل از سطح پوست جدا شود ، بایستی وکس به خوبی در سطح پوست پخش شود . عیب دیگری که وکس سرد دارد ، این است که این وکس در مقایسه با وکس گرم دردناک تر می باشد .

نوارهای موبر آماده

روش دیگر که در وکس برای از بین بردن موهای زائد است ، استفاده از نوارهای موبر آماده می باشد . در این روش وکس از قبل روی نوارهای آماده مالیده می شود . شما می توانید این نوارهای آماده را روی سطح پوست چسبانیده و سپس به سرعت از روی پوست جدا کرده و به این ترتیب موهای زائد را از بین ببرید . مزیتی که این نوع وکس دارد این است که استفاده از آن آسان است و همچنین وکس در این روش هدر داده نمی شود و به اندازه مورد نیاز قابل استفاده است .

در صورتی که یک ناحیه پر مو باشد ، شما می توانید چندین باز از توارهای موبر آماده استفاده کنید ، تا موها به طور کامل از بین برود . برای استفاده از نوارهای موبر آماده قبل از استفاده آن را گرم کنید ، برای این کار می توانید نوارها را بین دو کف دست مالش دهید ، سپس روی موها چسبانیده و سریعا آن را روی پوست بکشید و با یک حرکت از روی پوست جدا کنید . نوارهای موبر مرغوب با نوارهای صددر صد طبیعی نخی روش مناسبی برای از بین بردن موهای زائد است.

اقتباس آزاد از سایت لیزر لند

شاید بهتر باشد نگوییم بهترین مثال، اما نزدیک ترین مثال برای فهمیدن اهمیت و ارزش ابزار های آرایشی این مثال است. ابزارهای آرایشی برای آرایش کردن مثل قاشق و چنگال و کارد برای غذا خوردن است. شما می توانید با دست غذا بخورید اما بهتر و موجه تر و حتی حرفه ای تر این است که از قاشق، چنگال و کارد برای غذا خوردن استفاده کنید.

ابزار آلات با دوام آرایشگاهی را از پانته آ بخواهید

پشتیبانی سایت
WhatsAppارسال پیام